dle
Vertimai - Paslaugos - Affiliate.lt

Jump to content


Photo
- - - - -

Vertimai

vertimai vertimu biuras vertimo paslaugos verteju biuras vertimas

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Sushi

Sushi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 29 October 2013 - 10:13 AM

Norėtume Jums pasiūlyti savo vertimų biuro paslaugas, verčiant internetinį puslapį, instrukcijas, laiškus ar asmeninius dokumentus bei tekstus. Turime sukaupę didelę patirtį verčiant medicininius, teisinius, techninius, sociologinius, grožinius, finansinius bei daugelio kitų sričių tekstus Taip pat teikiame redagavimo, maketavimo ir teksto rinkimo paslaugas. Esant poreikiui galime transkribuoti garsines laikmenas.
Mūsų klientai, ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje esančios įmonės bei fiziniai asmenys. Atliktus vertimus tvirtiname vertimo biuro arba notaro antspaudais. Išrašome sąskaitas-faktūras.
Taupydami Jūsų brangų laiką, siūlome galimybę užsisakyti vertimo paslaugas internetu. Vertimui skirtą tekstą galite siųsti elektroniniu paštu vertimai@ajprojects.lt ir mes netrukus paskaičiuosime vertimo kainą bei atlikimo terminą. Vertimą grąžinsime internetu arba pristatysime paštu.
Visų verčiamų kalbų sąrašą rasite mūsų tinklalapyje www.ajprojects.lt. O į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime el. paštu vertimai@ajprojects.lt, arba telefonu 862205512.
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users