dle
Google Adsense žaliems - Adsense - Affiliate.lt

Jump to content


Photo
- - - - -

Google Adsense žaliems


 • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Admin

Admin

  Administrator

 • Administrators
 • 16 posts

Posted 13 May 2007 - 10:46 AM

Vis daugiau ir daugiau jaunų Lietuvos webmasterių domisi Google Adsense. Nes tai yra pirmas ir paprasčiausias būdas kaip savo svetainę priversti uždirbti pinigus.

Visų pirma, norėčiau pasakyti, kad Google Adsense yra didžiausia internetinės reklamos kompanija ir garsėjanti tuo, kad nesismulkina bei labai lengvai banina reklamos talpintojų registracijas.

Noriu pabrėžti, kad ši kompanija blokuoja reklamos talpintojus be teisės sugrįžti. Todėl viena klaida ir Jūs galėsi pamiršti apie šią kompaniją.

Iš ko susideda Google reklamos kompanija ir su kuo ją valgyti?

Pradedantieji kartais maišo Google Adwords su Google Adsense. Todėl:
Google Adwords - skirtas reklamos užsakovams (reklamos pirkimas)
Google Adsense - skirtas reklamos talpintojams (reklamos pardavėjams)

Nors šiuo tarpu Letuvoje gausiai auga Google reklamų užsakymų, tačiau dauguma skaitančių šią temą, domisi tik iš reklamų talpintojų pusės.

Todėl trumpai apie Adsense (už ką ir kaip Adsense moka pinigus):

Jūs turite užsiregistruoti Adsense sistemoje ir laukti ar Jūsų svetainė bus priimta. Atsakymą gausite el. paštu kelių dienų laikotarpyje.

Jeigu Jūsų svetainė bus priimta, tai po to Google Adsense sistemoje sukursite reklamos zonas (pasirinksite dydžius, tipus, spalvas ir t.t.). Tada gausite kodą, kurį patalpinsite tose vietose, kur norėtumėt, jog rodytų reklamą.

Reklamos jūsų tinklapyke bus rodomas pagal Jūsų svetainės turinį ir jame esančius raktažodžius. Todėl Jūsų uždarbis priklausys ne tik nuo paspaudimų skaičiaus, bet ir nuo jų brangumo. Kuo Jûsų svetainės turinys atitiks brangesnes reklamas, tuo Jūs daugiau uždirbsite.

Taip pat labai daug įtakos turi Jūsų svetainės lankytojų tautybė, reklamos zonų išdėstymas, integravimas į tinklapio dizainą bei daug kitų internetinio marketingo paslapčių.

Išmokėjimą gausite čekiu, kai tik surinksite 100$.

Norėdami išvengti bano Google Adsense sistemoje Jūs turite 100% atitikti visus jų keliamus reikalavimus bei nepažeisti nei vienos jų taisyklės.

Patarimas: Darykite viską, kad Jūsų svetainė taptų populiaresnė ir į ją užsuktų vis daugiau lankytojų, o ne patys spaudykite reklamas iš skirtingų kompiuterių. Tik su populiaria svetaine Jūs galėsite uždibrti pastovias pajamas, o laikinas spaudinëjimas ir sukčiavimas veda tik prie vieno - banas.

[SIZE=2]
Nori pradėti dirbti su Adsense? REGISTRUOKIS:

http://google.com/adsense


Nori pirkti reklamą? REGISTRUOKIS:
http://google.com/adwords

#2 cunamis

cunamis

  Junior Member

 • Members
 • Pip
 • 9 posts

Posted 05 June 2007 - 04:20 PM

Cia man vienam baneriu nerodo? :confused:

#3 kreoton

kreoton

  Senior Member

 • Members
 • 136 posts

Posted 05 June 2007 - 06:23 PM

Cia man vienam baneriu nerodo? :confused:


Atrodo buvo nuluzusi adsense sistemike, nes man banerius dabar rodo bet prisijungti prie savo adsense saskitos nebegaliu rasoma kad system is down...
Affiliate.lt staff

#4 Lucas

Lucas

  Senior Member

 • Members
 • 162 posts

Posted 06 June 2007 - 09:49 AM

Matomai atliekami techniniai darbai kolkas (būna kartais taip). Jie dažniausiai neužtrunka ilgiau nei kelios darbo dienos.

#5 Guest_thymmenna_*

Guest_thymmenna_*
 • Guests

Posted 24 November 2013 - 10:00 AM

maszyny piekarnicze
ptaki drapiezne
agencja reklamowa Rzeszów
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users