dle
Ar Adsense galima užsiimti Lietuvoje ? - Adsense - Affiliate.lt

Jump to content

Photo
- - - - -

Ar Adsense galima užsiimti Lietuvoje ?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 prekybininkas

prekybininkas

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 22 February 2008 - 01:17 AM

Sveiki,

Naujas narys. Nauja tema. Jei ne čia kuriu temą, tai sakykite, kad kitą kartą žinočiau.

Noriu paklausti:

#1. ar AdSense veikia LT ? t.y. ar išmokėjimus galima gauti LT ? Aš užklausiau supporto, bet jie man pateike help'o ats ir nelabai ka ten ejo suprasti.

#2. dar ten yra toks electronical funds transfer atrodo (gal ir neteisingai).
kas tai ?

#3. Western Union Quick Cash << niekaip nesuprantu ar jis egzistuoja LT ?

#4. Ar jie gali persiusti $ i banko saskaita ar CC arba Visa Virtuon ?

Bo as jau galvoju atsidaryti saskaita Sveicarijos banke ir kaip nors per ten lipinti :) tik ten daug darbelio reiketu atlikti, kol Pers Ident Nr gauni. Sveicarijoje income tax 8% fiziniams asmenims. LT 15% mokame.

Padekite prasau su sitais klausimais.
Nuosirdziausias aciu!

#2 Lucas

Lucas

Senior Member

• Members
  • 162 posts

Posted 22 February 2008 - 10:28 AM

Sveikas atvykęs i affiliate.lt diskusijas.

1. AdSense veikia LT? Taip veikia, tačiau nėra labai gausu lietuviškų reklamų.
ar išmokëjimus galima gauti LT? Nelabai supratau, ar išmokëjimus galima gauti litais, ar išmokëjimus galima gauti i Lietuvą? Su adsense gali dirbti kur tu begyventum. O pinigus uždirbi JAV doleriais.
2. dar ten yra toks electronical funds transfer atrodo. Tai yra išmokėjimai tiesiai į banko sąskaitą. Tačiau i lietuvos bankus jis neveikia. Ir man pačiam kaip lietuviui tokios išmokëjimo galimybės net nerodo.
3. Western Union Quick Cash. Kai surinksi pirmus $100, čekį gali gauti tradiciniu paštu arba saugiau ir greičiau per Western Union. Tačiau pastarasis variantas tau kainuos papildomus 21$.
4. Ar jie gali persiusti $ i banko saskaita ar CC arba Visa Virtuon ? Kaip jau minėjau jei gyveni Lietuvoje tokios galimybės neturėsi.

#3 almazlamaz

almazlamaz

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 12 posts

Posted 25 February 2008 - 05:22 AM

gali uzsisakyt kur tik nori, svarbu kad litus moketum :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users