dle
Mano TVS - Duomenų bazės - Affiliate.lt

Jump to content

Photo
- - - - -

Mano TVS

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Vitkauskas

Vitkauskas

Senior Member

• Members
  • 226 posts

Posted 23 September 2007 - 12:28 PM

Na va darau puslapá ir kad man bûtu lengviau noriu pasidaryti turinio valdimo sistema. Man ádomu koks kodas kur áraðo i duomenø bazæ tekstà ir kur rodo ji. Paraðykite pavizdþius susigaudisiu.

#2 Lucas

Lucas

Senior Member

• Members
  • 162 posts

Posted 23 September 2007 - 01:17 PM

Na va darau puslapá ir kad man bûtu lengviau noriu pasidaryti turinio valdimo sistema. Man ádomu koks kodas kur áraðo i duomenø bazæ tekstà ir kur rodo ji. Paraðykite pavizdþius susigaudisiu.

Tai jei sugalvojai programuoti savo TVS, reiktu pirma PHP ar bent jau HTML pagrindus ir paèiam mokëti. Tuo labiau dabar uþduodi Mysql tematikos klausimà. Ádomu ar pats ne per daug sau uþsibrëþiai?

#3 Admin

Admin

Administrator

• Administrators
  • 16 posts

Posted 23 September 2007 - 01:50 PM

Tai jei sugalvojai programuoti savo TVS, reiktu pirma PHP ar bent jau HTML pagrindus ir paèiam mokëti. Tuo labiau dabar uþduodi Mysql tematikos klausimà. Ádomu ar pats ne per daug sau uþsibrëþiai?

Visiðkai pritariu.

Raðant savo Turinio Valdymo Sistemà turi bûti ne pradþiamokslis, o asas, ne tik php, mysql ir bet kitur. Turi iðmanyti sistemos saugumo reikalavimus bei optimizavimà, kad tavo TVS neuþlagintu serverio, kai joje bus 10 þmoniø online :) Be to nemanau, kad iðvengsi javascript ar ajax technologijø.

O jeigu net nesi susidûræs su SQL kalba, tai ir pradëk nuo jos, o ne apie TVS galvok. Paieðkok tutorialø, tikrai rasi.

#4 kreoton

kreoton

Senior Member

• Members
  • 136 posts

Posted 24 September 2007 - 09:58 AM

na pasedejau google lygiai 1 minute ir prasom paprastas php/mysql tutorialas

http://www.php-mysql-tutorial.com/
Affiliate.lt staff

#5 Vitkauskas

Vitkauskas

Senior Member

• Members
  • 226 posts

Posted 25 September 2007 - 05:14 PM

na seip as nenoriu tokio daryti kaip PHP-Fusion :D Man lbai paprasto reikia kad naujienas viena po kitos rasytu ir viskas bet noretsui mysql naudoti nes sakau gal da ismoksiu kazka :D

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users